Транспортування скла та дзеркал

Коли відбувається транспортування скла, надійне пакування – основний фактор, що дозволяє безпечно здійснювати транспортування скла та інших крихких речей.

У випадку з дзеркалами як пакувальний матеріал можна використовувати:

Транспортировка стекла. Транспортування скла

Дзеркала, що перевозяться, по одному упаковуються в гофрокартон. Торці повинні бути ретельно загорнуті пакувальним матеріалом та міцно заклеєні скотчем. У тому випадку, якщо перевозиться кілька дзеркал однакового розміру, їх потрібно скласти разом, загорнути гофрокартоном і зафіксувати скотчем.

Такий підхід дозволить надійно захистити тендітну поверхню від негативного механічного впливу.

Що стосується пухирчастої плівки, то бажано між кількома дзеркалами укласти листи картону.

За відсутності під рукою картону потрібно обгорнути кожне дзеркало клейонкою і закріпити скотчем. Особливу увагу слід приділити торцям дзеркал. Таким чином, якщо вантажники поставлять їх на асфальт, вони не поб’ються.

Транспортування скла

При використанні стандартного пакувального матеріалу (плівки) дзеркало потрібно обертати у кілька шарів. Це створить гарну амортизацію. Слід між дзеркалами укласти листи картону.

Сучасні моделі дзеркал мають у своєму комплекті різноманітну фурнітуру.

Всі елементи потрібно заздалегідь демонтувати та упакувати в плівку. Пакет слід кріпити до самих дзеркал, щоб у процесі перевезення не втратити його.

Дзеркала та скла маленького розміру можна загорнути в пакувальний папір та покласти в коробку з речами. Ця коробка має бути підписана та завантажена в машину в останню чергу. Не варто розміщувати дзеркала на вершині коробки. Найкраще, якщо і знизу і зверху дзеркал буде одяг.

Перевезення дзеркал в Одесі

Основні аспекти укладання скла та дзеркал у машину (транспортування скла).
Переносити дзеркала повинні кілька людей. Тримати їх слід у вертикальному положенні за торці.

Транспортировка стекла. Транспортування скла

Дзеркала, які переносять у горизонтальному положенні, можуть луснути. Вантажники повинні притримувати дзеркала знизу.

Перед машиною та в самому транспортному засобі ставити дзеркала потрібно на м’яку поверхню. Як м’яка поверхня може виступати гофрокртон. Його слід розстелити як перед машиною, і у вантажному відсіку.

Якщо під рукою немає гофрокартону, його можна замінити м’якою тканиною. Це допоможе запобігти ймовірності псування кутів дзеркал. Норми транспортування та кріплення скла, дзеркал.

Транспортування обладнання

Акуратність – основний аспект, якого слід дотримуватись при завантаженні дзеркал у машину. Ретельно стежте, щоб краї дзеркал не торкалися бортів транспортного засобу.

У самій машині дзеркала потрібно ставити лише на ребра. Неприпустимо класти їх у горизонтальному положенні навіть на м’яке ліжко, оскільки вони можуть дати тріщину.

Як упор для дзеркал може виступати шафа або будь-яка інша тверда поверхня. Це може бути навіть холодильник. Дзеркала потрібно ретельно прикріпити до опорної поверхні ременями. Якщо транспортування виконується на професійних машинах, вони обладнані спеціальними ременями.

І тут проблем не виникне. Закріплені дзеркала під час руху транспортного засобу не повинні переміщуватися навіть на сантиметр. Поверхню слід зафіксувати як по горизонталі, і по вертикалі.

Переезд Сервис на карте Одессы