Транспортування холодильника. Як перевозити холодильник?

Холодильник, на відміну від пральної машинки транспортувати можна лежачи, на боці, але не будь-якому. Транспортування холодильника зверху обов’язково має бути той бік, на якому знаходяться масляні трубки компресора. У багатьох випадках на цьому ж боці знаходяться петлі дверцят. Потрібно пам’ятати, що ні в якому разі не можна укладати прилад на задню стінку, тому що це може призвести до його поломки і виходу з ладу.

Транспортировка холодильника

Дверцята обов’язково потрібно надійно закріпити, для цього найчастіше використовують скотч. Також потрібно добре закріпити компресор, щоб під час перевезення він не бовтався. В упаковці холодильника для цих цілей існують спеціальні пакувальні матеріали, а якщо ви перевозите холодильник б/в купите скотч і закріпите за його допомогою. Головне, потрібно пам’ятати про те, що вам потрібно забезпечити максимум нерухомість цього важкого пристрою.

Транспортування холодильника

Якщо ж ви покладете холодильник на інший бік, то є велика ймовірність, що масло з компресора потрапить у систему циркуляції. Це може призвести до поломки холодильника. Або, як мінімум, вам потрібно буде почекати близько трьох діб. Поки олія стіче назад у компресор.

Під холодильник потрібно постелити ковдру, плед, великий шар картону або пінопласт, на ваш вибір. Краще закріпити холодильник те щоб при транспортування не трясся. Їхати треба не дуже швидко, об’їжджати на дорогах ями, на поворотах не їхати швидко. Коли ви переноситимете холодильник на ваш поверх, обов’язково несіть його так, щоб компресор опинився ззаду.

Після доставки холодильника пам’ятайте, що після доставки холодильника до пункту призначення, його не в жодному разі не можна відразу вмикати. Холодильник повинен простояти у нерухомому стані приблизно шість годин. А найкращий варіант, залишити його не зворушеним на добу. Чим довшою була дорога транспортування даного об’єкта, тим більше часу потрібно холодильнику, щоб він відстоявся. Якщо раптом після цього вам потрібно перенести холодильник в інше місце, його знову потрібно буде залишити приблизно на дві години. Щоб він відстоявся.

Майстри, які займаються ремонтом побутової техніки, зокрема холодильників стверджують, що транспортування холодильника в лежачому стані можливе і допустиме, якщо дотримуватись правил. Бажано, щоб у лежачому положенні холодильник перебував трохи більше півгодини, максимум годину. Це означає, що якщо вам потрібно везти холодильник на далеку відстань, найкращим варіантом буде знайти такий транспорт, в якому холодильник перевозитиметься не в горизонтальному стані.

Перевезення холодильника: статистика каже!

Транспортировка холодильника

За статистичними даними з кожних десяти випадків, коли власники вирішують транспортувати холодильник у горизонтальному положенні, проблеми з його експлуатацією трапляються не більше ніж у 2 випадках. І більше цей факт пов’язаний не зі становищем пристрою, а безпосередньо з відсутністю закріплень компресора. Поганої дороги в дорозі, порушення перенесення при завантаженні та розвантаженні.

Саме тому, власнику необхідно самому вирішувати, як транспортувати холодильник. І чи можна його перевозити лежачи. Безперечно, при транспортуванні агрегату, колишнього користування, необхідно його повністю розморозити, відмити та висушити. Деталі та комплектуючі потрібно зняти та запакувати окремо. Якщо здійснюється транспортування всього домашнього майна, то ви можете всередину холодильника покласти подушки. А також ковдри, м’які іграшки, а з боків холодильника розмістити пакети з одягом. Головна

Переезд Сервис на карте Одессы