Скільки важить піаніно?

Скільки важить піаніно? Як правило, стандартна вага піаніно коливається від 100 до 400 кг. Ваговий розкид залежить від моделі інструменту та його віку. Найбільш старі моделі піаніно мають порівняно більшу вагу на відміну від нових інструментів.

Скільки важить піаніно

Наприклад, одним із найвагоміших піаніно є «Червоний Жовтень» вага, якого сягає 360-370 кілограмів. У цей же час інструмент «Ноктюрн» навпроти є одним із найменших за вагою піаніно, лише 220-230 кг.

Скільки важить піаніно

За часів Радянського Союзу піаніно виробляли виключно за стандартами (ГОСТами), проте, іменуючи їх різними позначеннями. Наприклад, найвагомішими за вагою та габаритними розмірами були інструменти: «Червоний Жовтень», «Кубань», «Білорусь», «Україна». Кожен із них досягав ваги від 340 до 370 кілограм.

Цікавий факт, що дещо піаніно моделі «Червоний Жовтень» могли мати відмінність у своїй вазі більш ніж на 10 кілограмів, чому просто немає пояснень.

Легшими вважалися піаніно, створені за моделлю «Ноктюрн» ними стали: «Елегія», «Ластівка» та «Зоря». Кожен із цих інструментів мав вагу 230-260 кілограмів.

На сьогоднішній день одним із найкращих та популярних інструментів є «електропіаніно», яке має найменшу вагу в порівнянні з іншими видами піаніно, всього 100-150 кілограм.

Як перевезти рояль

Скільки важить піаніно

Тяжкість таких інструментів безпосередньо залежить від чавунної рами, що знаходиться у внутрішній частині піаніно. Вона виступає у ролі деякого каркаса, який встановлюється ще одне дерев’яний каркас. У моделях, де вага значно менша у порівнянні з найважчими піаніно були використані хитрощі при виготовленні каркасів.

Наприклад, їх корпус був виконаний з легких дерев’яних панелей, а внутрішня чавунна рама була виготовлена ​​меншою висоти, що значно знизило вагу. До речі, ви знаєте, що перше піаніно було винайдено в 1800 році, детальніше про це можна прочитати у вікіпедії – піаніно.

При придбанні таких габаритних інструментів слід знати їхню вагову категорію. Адже при вазі в 100 кілограмів піаніно зможуть забрати й пару чоловіків. Однак у разі ваги в 360 і більше кілограмів знадобиться 4-5 осіб. Та спеціальний автомобіль для його перевезення. Головна

Переезд Сервис на карте Одессы