Розбирання та збирання меблів при переїзді

Переїзд – це дуже складний процес, а також негативний час у житті людини, який не може вітатись. Одна розбирання та збирання меблів при переїзді чого варте. Звичайно ж, тим, хто робить демонтаж самостійно. Робота, яку виконує майстер у переїзд:

Розбирання та збирання меблів при переїзді, недорого

Клопіт, велика фізична праця, безліч втраченого часу, велика нервування — це те, що очікує власника речей. Особливо тоді, коли вся робота лежить на його плечах. Крім того, самостійне складання та розбирання меблів досить часто тягне за собою деякі поломки. Будь-які подряпини і сколи, що призводить до ще більшого зневіри та поганого настрою. Адже ще потрібен буде ремонт.

Компанія «Переїзд сервіс» надає вантажоперевезення Одеса та по області. При цьому ми не тільки перевозимо речі з одного місця в інше на власному автомобілі, але й пропонуємо вам розбирати та збирати меблі. Наша компанія має меблевий збирач. Майстер збирач приїде додому. Майстер вміє розбирати та збирати будь-які меблі. Будь-то кухня або будь-яка шафа. Є власний автопарк, тож для кожного випадку машина вибирається індивідуально. У спеціальному транспорті є кріплення, за допомогою яких меблі не падають під час їзди.

Переваги компанії «Переїзд сервіс»

Разборка и сборка мебели при переезде

Ми маємо в своєму розпорядженні не тільки якісний автопарк з найрізноманітнішими моделями автомобілів. Але й професійною бригадою, яка має великий досвід роботи та злагодженість у виконанні процесів. Для нас важливо, щоб клієнт залишився задоволеним у будь-якій ситуації. Адже від цього залежить імідж транспортної компанії. Для вас ціна розбирання та збирання меблів буде прийнятною, але різною залежно від складності та обсягів роботи.

Наші майстри готові розібрати навіть складні корпусні меблі, наприклад, кухні, вітальні, дитячі або вітальні стінки, шафи купе та комп’ютерні столи. Варто враховувати, що чим виріб м’якший і зручніший, тим складніше його розбирати. А є і такий варіант, що виріб не підлягає розбиранню з різних причин. Наприклад, через невпевненість у тому, що її можна буде зібрати назад. Легше буде купити нову.

З нашою фірмою вантажоперевезення в Одесі будуть найкращим проведенням часу. А перевезення меблів з розбиранням та збиранням є пріоритетом для нас. Тільки найкраща якість, найкоротші терміни та гарний настрій — це та послуга, яку ви отримаєте від фірми «Переїзд сервіс». Шукайте наше оголошення на сайтах ua.

Переезд Сервис на карте Одессы