Оренда мікроавтобуса із водієм 8 місць.

«Переїзд сервіс» — компанія, що енергійно розвивається. Наші послуги призначені для будь-якого виду подорожей. Це можуть бути ділові зустрічі, виїзд за місто, трансфер та будь-які інші. Потрібен Оренда замовлення мікроавтобус трансфер поїздка?

ПРО НАШУ КОМПАНІЮ

“Переїзд сервіс” – компанія, яка займається VIP обслуговуванням перевезень. Ми ручаємося за комфорт та безпеку наших клієнтів. Забезпечуємо високий рівень послуг за низьку оплату. В нас працюють висококваліфіковані водії. Усі спеціалісти своєї справи.

Мерседес вито, перевозки пассажиров 8 человек  Аренда заказ микроавтобуса трансфер поездка

Ритм сучасного міста диктує свої правила. Якщо ви хочете всюди встигати, залишатися діяльним, необхідно доцільно розподілити свій час та сили. У цьому сприятиме наша компанія “Переїзд сервіс”. Наймаючи автомобіль з водієм, Ви знайдете волю планувати та переміщатися. У Вас повністю розв’язані руки. Ви можете вирішувати свої справи: вирішувати питання щодо бізнесу, здійснювати покупки, розважатися та відпочивати, блаженствувати на екскурсіях тощо.

Прокат мікроавтобуса в Одесі

Ви прибули в Україну, щоб познайомитися з визначними пам’ятками, — прокат автомобіля в Одесі, та Україні з водієм до Ваших послуг. Якщо вам треба у відрядження, то оренда авто з водієм істотно полегшить роботу. Хороший водій та гарна машина — за день можна переробити багато справ.

Маєте намір відпочити всією сім’єю або з друзями – орендуйте у нас автомобіль. У нашій компанії ви можете замовити мікроавтобус або мінівен для дружньої компанії. Це зробить подорож разом, веселою та комфортною.

Одна з найпопулярніших послуг у сфері прокату авто – оренда автомобіля на весілля. У наших весільних кортежах усі відчують себе віп-персонами, та повною мірою відчують смак багатства.

Ділові переговори, туристичні поїздки, щоденні турботи, святкові заходи — все це реально з нашими авто вільно та неважко.

Фірма забезпечує обслуговування за першим розрядом будь-якого клієнта. Працюємо і з юридичними особами, і приватними замовленнями. Примикайте до клубу наших замовників і довірте турботу про Ваші пересування професіоналам.

ТАРИФИ ТА ЦІНИ

Від 1000 грн От 40 грн за км. Трансфер Одесою

Від 1000 грн От 40 грн за км. година прокату
в межах Одеси

Від 40 грн. 1 км за містом

мінімальне замовлення 3 години

Трансфер Одеса-Бориспіль

від 16500грн

Трансфер Одеса-Жуляни (Київ)

від 15000 грн

Пассажирский автомобиль на 6-8 человек в аренду по Украине мерседес

Умови оренди автомобіля з водієм в Одесі:

Ми приймаємо платежі у готівковому та безготівковому вигляді. Мінімальний час оренди автомобіля з водієм – 3 години. Мінімальне замовлення не збільшується у весільні дні (Пт, Сб, Нд). Вартість оренди мікроавтобуса може змінюватися в залежності від часу та кількості машин. Платіж за оренду автомобіля проводиться після виконання роботи.

Затримка автомобіля Замовником більше 10 хвилин — оплачується. Автомобіль вважатиметься заброньованим лише у разі передоплати. У разі відмови від автомобіля, передплата не повертається. Якщо виникла необхідність змінити дату, час оренди авто та інші деталі — треба повідомити про зміни за 2–3 дні до запланованого замовлення. Ціна поїздок за межами м. Одеси повідомляється в прайсі до кожної машини окремо водієм. Під час весільних урочистостей будьте уважні. Уникайте кидання будь-яких предметів у бік автомобіля. Це може пошкодити фарбування автомобіля

Зробили заявку на оренду або замовлення мікроавтобуса Одеса, трансфер Одеса Україна, будь-яку поїздку на мінівені, хорошої поїздки.

Переезд Сервис на карте Одессы