Перевезти сейф для банку – як правильно, вага сейфа

Перевезти сейф для банку для грошей та коштовностей допоможе компанія з Одеси Переїзд Сервіс. Перевезення сейфу Одесою є однією з наших послуг. І щоб це було швидко і безпечно радимо довірити цю справу професіоналам, тобто нам.

Перевезти сейф

Адже вага сейфа може сягати 1300 кг. І попри це у складі багатьох є дуже чутливі механізми. А вони бояться навіть невеликих струсів.

Перед перевезенням сейфа потрібно обов’язково все добре продумати. У цій справі головне не поспішати, бо можна легко заробити травму.

Перевезти сейф для банку

Кодовий замок бажано зафіксувати. Потрібно уважно вивчити шлях, яким потрібно буде нести сейф, заміряти рулеткою всі отвори.

Визначиться з необхідною кількістю вантажників для перевезення сейфа виходячи з його маси. З огляду на те, що оптимально з розрахунком приблизно 1 вантажник на 100 кг маси сейфа. Але, якщо Ви замовите цю послугу у нас, тобто компанії «Переїзд Сервіс», то Вам залишиться просто стояти і спостерігати як ми працюємо.

Носити сейф потрібно тільки на ременях, або із застосуванням спеціальних пристроїв. Такі ремені потрібні, щоб уникнути його псування та травм. Якщо потрібно переносити сейф сходами, необхідно врахувати що на вантажників, які йдуть знизу навантаження буде набагато більше. А з верху буде незручно з ним йти, бо він тисне, підкоряючись закону Всесвітнього тяжіння.

Транспортування меблів по Одесі

Перевезти сейф

Перевозити сейф бажано на невисокому автомобілі, так його буде легше завантажити та вивантажити. Потрібно занести спочатку один край сейфа, потім другий. Також сейф можна покласти на задню стінку, взяти за низ і засунути в машину.

Вивантаження сейфа відбувається у зворотному порядку. Транспортування господарських товарів та меблів – це спеціалізоване завдання. Компанії з переїзду та субпідрядники зазвичай наймаються для обробки крихких товарів, що відправляються на будівельні майданчики на стадії оздоблення.

У той час як більшість компаній з переїзду володіють своїм обладнанням безпосередньо, будівельники часто вдаються до оренди обладнання для транспортування. Використовується для обробки меблів та побутових товарів. Головна

Переезд Сервис на карте Одессы