Перевезення пральної машини

Перевезення пральної машини не таке просте, як здається. Потрібно знати, що обов’язково треба злити воду з бака, включаючи незначні залишки рідини, які зазвичай залишаються на дні.

Перевозка стиральной машины. Перевезення пральної машини

Що б це зробити, машину потрібно трохи нахилити, шланг потрібно вийняти з отвору в трубі і помістити нижче рівня піддону. Коли вода зіллється, люк потрібно залишити відкритим, щоб залишки вологи випарувалися. Далі потрібно акуратно змотати шланг та мережний провід, далі слід закріпити їх на корпус широким шаром скотчу.

Найкращий варіант, це замотати шнур і шланг в кілька шарів м’якої тканини або плівку з пухирцями. Дверцята люка і лоток для порошку потрібно дуже добре закріпити скотчем, щоб вони не відкрилися ні за яких умов транспортування. Вони мають бути міцно закріплені незалежно від того, як транспортується агрегат.

Перевезення пральної машини

Якщо раптом ви не зуміли вдома відшукати транспортувальні болти, спробуйте купити їх або інші на них схожі. Якщо все ж таки з різних причин це неможливо, то спробуйте закріпити барабан підручними вам засобами. Щоб це зробити, спочатку зніміть верхню кришку або дно корпусу. Потім слід помістити між барабаном і стінками барабана пінопласт або поролон.

Головне, щоб при трясці барабан був закріплений усередині корпусу і не бовтався. Тому що цей факт може спричинити утворення тріщин. А в баку і можливі інші не менш небезпечні пошкодження технік. Корпус пральної машинки слід обмотати м’якою ковдрою, пледом або пакувальною плівкою з пухирцями. Все це слід закріпити широким шаром скотчу.

Транспортування холодильника по Одесі

До пральної машинки додаються стандартні вимоги, інструкції щодо перевезення такі:

Пральну машину слід транспортувати лише у вертикальному положенні. Безпосередньо перед транспортуванням потрібно закріпити барабан, для цього дії потрібно використовувати болти. Перед транспортуванням агрегат обов’язково потрібно повністю звільнити від води та ретельно висушити.

Перевозка стиральной машины

Пральна машинка має бути упакована з усіх чотирьох сторін. Краще для цього підходить заводська упаковка. Агрегат слід дуже добре закріпити в кузові транспортного засобу, на якому здійснюватиметься перевезення. При транспортуванні потрібно уникати різких поворотів, ям та повільно гальмувати. Вибирайте для цього гладку дорогу, якою можна акуратно їхати. Головна

Переезд Сервис на карте Одессы