Перевезення піаніно/рояля

Перевезення піаніно чи роялю – це завжди нелегкий процес. Інструмент цей досить габаритний і його складно проносити вузькими сходами та прольотами, переміщати між поверхами. Достатньо одного невірного руху і ви можете бути позбавлені задоволення насолоджуватися звуками свого улюбленого інструменту.

Перевозка пианино. Перевезення піаніно

Тому перевезення піаніно завжди слід довіряти виключно фахівцям, наприклад сайту “Вантажоперевезення Одеса”. Тим, хто має достатній досвід роботи у сфері транспортування подібних великогабаритних та водночас крихких речей.

Технологія дій таких фахівців вже відпрацьована, і ймовірність пошкодження вантажу, що транспортується, зведена практично до нуля. Зекономивши на послугах кваліфікованих вантажників, ви ризикуєте пошкодити або зіпсувати свій дорогий інструмент. Ремонт якого або, тим більше покупка нового, виявляться набагато витратнішими, ніж замовлення перевезення у професіоналів.

Перевезення піаніно

Ми не ставимо за мету налякати наших клієнтів страшними історіями про відірвані педалі, тріснули деки та інші пошкодження, які мають місце бути при самостійному та непрофесійному перевезенні подібного вантажу. Ми просто розповідаємо про те, як відбувається переїзд вашого цінного інструменту, якщо ви довірите перевезення нам.

Спочатку з фортепіано буде акуратно знято кришки, панелі, весь ударний механізм. Крім того, по можливості, наші фахівці прибирають усі елементи декору (наприклад, свічники, пюпітри та ін.). Це не тільки полегшує саму конструкцію, але й унеможливлює пошкодження цих елементів при транспортуванні.

Спуск інструменту між поверхами здійснюється досить повільно і за обов’язкового дотримання ряду особливих правил. При транспортуванні вниз вантажники постійно стежать за перерозподілом ваги, контролюють обтяження нижньої частини вантажу.

Перевезення роялю

І якщо це необхідно, оперативно координують переміщення вашого інструменту. Тим самим повністю виключається можливість зриву вантажу та його часткового ушкодження.

Завантаження в машину здійснюється зі значним полегшенням за допомогою спеціальних підйомників автомобіля. Якщо, наприклад, транспортування проводиться автомобілем марки «Газель», то фортепіано закочується в нього по пандусу за допомогою спеціального візка або акуратно заноситься на ременях.

Перевозка пианино

Після чого вантажники також ґрунтовно закріплюють інструмент усередині транспортного засобу для здійснення перевезення. Машина не рушить з місця, поки наші фахівці не переконаються у міцності нерухомого закріплення інструменту.

Транспортування піаніно

Після здійснення розвантаження інструменту (ми знаємо про те, що дуже проблемним є в цьому процесі момент спуску фортепіано на поверхню, здійснюємо повний контроль цього етапу і тому удар об грунт повністю виключається) настає найважчий і найвідповідальніший етап транспортування вантажу – це підйом інструменту на потрібний поверх.

Існує відпрацьована технологія переміщення вантажу до квартири клієнта. Коли інструмент перевозиться на нове місце проживання, наші фахівці грамотно встановлять його у вказаному місці вашої квартири. І проведуть усі монтажні роботи раніше знятих елементів. Вам залишиться лише викликати налаштувача і знову насолоджуватися чудовим звучанням свого улюбленого інструменту.

Пам’ятайте! Найкраще довірити справу професіоналам, інакше можна зіпсувати досить дорогий інструмент! Головна

Переезд Сервис на карте Одессы