Перевезення меблів недорого, у тому числі м’яких

Перевезення меблів недорого передбачає підготовку. Перед перевезенням всі меблі, які планується перевезти, необхідно правильно підготувати. Для цього необхідно виконати одразу кілька дій. Спочатку потрібно визначитися – чи є необхідність у розбиранні меблів або можна обійтися без неї та перевозити вантаж у зібраному вигляді.

перевозка мебели недорого. перевезення меблів недорого

У вирішенні цього питання можуть допомогти наші кваліфіковані вантажники. Вони кваліфіковано оцінять ваш вантаж і дадуть пораду щодо можливих варіантів транспортування. Основних причин для необхідного розбирання меблів зазвичай досить багато, але серед них головними можна назвати наступні:

у зібраному вигляді ваші меблі не зможуть пройти за своїми габаритами у дверний проріз; меблі були зроблені на замовлення і при цьому мають не стандартні розміри або форму.

Перевезення меблів недорого

Якщо ви переконалися в тому, що меблі розбирати необхідності немає, то їх потрібно підготувати до транспортування наступним чином. Спочатку витягніть із конструкції всі незакріплені деталі. Це можуть бути полиці, ящики тощо.

Все, що може бути пошкоджено під час переміщення меблів. Потім зніміть всі скляні або дзеркальні деталі, за наявності, і запакуйте їх окремо. Переконайтеся, що ви демонтували всі ці елементи.

Всі елементи фурнітури, що виступають, ручки можна легко перекрутити всередину або зняти зовсім. Потім зафіксуйте всі двері ваших меблів, запобігши їх можливому мимовільному відкриванню під час переміщення вантажу. Це виконується досить легко. Достатньо заклеїти їх скотчем або обмотати спеціальною стрейч-плівкою. Особлива увага при перевезенні завжди приділяється м’яким меблям.

Перевезення холодильника по Одесі

Особливо важливо врахувати можливості пошкодження, якщо вона оббита шкірою або шкірозамінником. У жодному разі не можна на меблі цього типу зверху укладати будь-які інші предмети, що перевозяться, щоб виключити можливість її розтягування або пошкодження покриття.

Якщо перевезення планується в зимовий час, всі меблі зі шкіряним покриттям обов’язково потрібно накривати спеціальною повітряно-бульбашковою плівкою. Це робиться також для запобігання несанкціонованому пошкодженню залежно від кліматичних умов.

перевозка мебели недорого

Після доставки меблів у квартиру, її потрібно залишити, не розпаковуючи, доки вона до кімнатної температури не прогріється. Ця технологія допоможе запобігти розтріскуванню шкіри ваших меблів.

Транспортування речей

В ідеальному варіанті перевезення меблів повинно здійснюватись виключно на спеціалізованому транспорті. Адже спеціально підготовлені для цього фургони мають все необхідне для транспортування обладнання, а також спеціальну конструкцію салону.

Усередині тут рівна поверхня, відсутні будь-які виступи, приміщення оббите ковроліном. Можливість пошкодження меблів при перевезенні за таких умов повністю виключена.

Найбільш підходящий варіант для перевезення такого майна – звернення до спеціалізованої транспортної компанії – gruzovoz вантажоперевезення Одеса. Тоді вам доведеться тільки сплатити за послуги цієї компанії і просто стежити за ходом проведення робіт. Всі турботи про необхідне для переміщення вашого вантажу обладнання та транспорту компанія візьме на себе. Головна

Переезд Сервис на карте Одессы