Квартирний переїзд – як правильно підготується?

Вам потрібно переїхати на нову квартиру, будинок? Ми з радістю порадимо Вам, як підготувати квартирний переїзд. Як все правильно спланувати і що можна зробити, щоб підготуватися до цієї важливої і досить не простої події у Вашому житті.

Квартирный переезд. Квартирний переїзд

Якщо хочете переїхати швидко і без головного болю, необхідно максимально підготуватися до цього. Необхідно перш за все звернути увагу на речі, які найближчим часом вам не будуть потрібні, необхідно їх запакувати в першу чергу.

Квартирний переїзд в Одесі

М’які речі зручніше складати у целофанові пакети чи мішки. Необхідно звернути увагу на те, щоб вага вантажу відповідала вантажопідйомності мішка або сумки. Так як дуже часто трапляється так, що ми приїжджаємо на замовлення, піднімаємо пакет і вантаж разом із ними не піднімається. Тільки кусок пакета в руках залишається.

В ідеалі потрібні картонні ящики для посуду і предметів, що б’ються, тільки необхідно врахувати, що вантаж, що б’ється в ящиках повинен бути добре зафіксований, все порожнє місце в ящиках повинно бути забите газетами, ганчірками або іншими м’якими предметами.

Розмір ящиків повинен бути не маленьким, з розрахунком того, що вага одного ящика повинна становити не більше 30 кг.

Щоб вам було легше потім розбирати свої речі, ящики і мішки можна підписати де що знаходиться. Також необхідно написати на ящиках із крихкими предметами великими літерами “СКЛО!”.

Перевозка мебели

Квартирный переезд. Квартирний переїзд

Техніку найкраще звичайно помістити в рідні коробки, якщо вони збереглися. Якщо ні, то можна обмотати її пухирчастою плівкою або картоном, старими простирадлами і т.д.

Не забудьте заклеїти двері холодильника, перед тим як його запаковувати. І дістати з нього все, що є всередині. Злити воду з пральної машини.

Меблі запаковуємо аналогічно техніці, надійно закріплюємо скотчем все, що рухається або може впасти. Великі меблі можна розібрати і запакувати кожну частину окремо. Не забувши при цьому підписати де що.

Звичайно краще, а часто і дешевше довірити підготовку до переїзду та сам квартирний переїзд професіоналам! Головна

Переезд Сервис на карте Одессы